پمپ وکیوم جنس تیتانیوم

پمپ وکیوم جنس تیتانیوم | وکیوم پمپ جنس تیتانیوم | پمپ خلاء جنس تیتانیوم

پمپ وکیوم آبی( رینگ مایع) ساخته شده از جنس تیتانیوم

مزایای پمپ خلاء تیتانیوم: پمپ خلاء نسبت عملکرد به قیمت بالایی دارد. مواد تیتانیوم دارای مزایای نقطه ذوب بالا و مقاومت در برابر خوردگی هستند. پمپ خلاء تیتانیوم از تیتانیوم یا آلیاژ تیتانیوم در اتصالات اجزای جریان، پروانه ها و مهرهای بسته بندی با بهره گیری از مزایای مقاومت در برابر خوردگی، وزن مخصوص پایین، استحکام بالا و خواص مکانیکی جامع آلیاژهای تیتانیوم و تیتانیوم در دمای بالا و پایین ساخته شده است.

مزیت پمپ خلاء تیتانیوم: مقاومت در برابر خوردگی عالی دارد و می تواند در برابر خوردگی اکثر اسیدهای آلی، اسیدهای معدنی، ترکیبات آلی و محلول های قلیایی و نمک مقاومت کند. این برای حمل ذرات جامد، رسانه های تبلور آسان، به ویژه برای عملیات طولانی مدت مناسب است و اقتصاد را بهبود می بخشد. برای غلبه بر کاستی های بسته بندی و آب بندی مکانیکی، از مزایای ساختار ساده و آب بندی مطمئن برخوردار است. همچنین به طور اساسی مشکل سایش آسان آستین و بسته بندی مهر و موم بسته بندی را حل می کند.

در حال حاضر به طور گسترده در قلیایی سازی، نمک سازی، معادن متالورژی، صنایع پتروشیمی و سایر زمینه ها استفاده می شود. استخراج مواد تیتانیوم در حال حاضر، استفاده از تیتانیوم تنها یک شروع خوب است، و آینده فلز تیتانیوم بسیار زیاد است، بنابراین تیتانیوم عنوان “فلز قرن ۲۱” را به خود اختصاص داده است. به عنوان مثال، نحوه استخراج تیتانیوم از آسیاب خاکستر چرخ. جزء اصلی چرخ سنگ زنی کوارتز است که به آن سیلیس می گوییم که از نظر شیمیایی پایدار است و با اکثر اسیدها و بازها واکنش نمی دهد. نقطه ذوب ۱۷۰۰ درجه تیتانیوم همچنین با اکثر اسیدها و بازها در دمای اتاق واکنش نمی دهد. نقطه ذوب ۱۷۰۰ درجه

جداسازی شیمیایی: گاز هیدروژن فلوراید. گاز هیدروژن فلوراید می تواند با دی اکسید سیلیکون در دمای اتاق واکنش داده و تترا فلوراید سیلیکون گازی را تشکیل دهد، در حالی که تیتانیوم واکنش نشان نمی دهد.

جداسازی فیزیکی: چگالی سیلیس ۲٫۲-۲٫۶۶ و چگالی حالت ها ۴٫۵۴ است. بنابراین با استفاده از مایعی با چگالی حدود ۳ می توانیم تیتانیوم و سیلیس را جدا کنیم. ویژگی ها و کاربرد مواد تیتانیوم تیتانیوم یک فلز انتقالی است که مدتی است به عنوان یک فلز کمیاب در نظر گرفته شده است. از دهه ۱۹۴۰، تیتانیوم و ترکیبات آن به طور گسترده ای در صنایع هواپیما، موشک، موشک، ماهواره های مصنوعی، سفینه های فضایی، کشتی های جنگی، صنایع نظامی، پزشکی و پتروشیمی مورد استفاده قرار گرفته است.

تیتانیوم دارای مزایای نقطه ذوب بالا، سختی بالا، انعطاف پذیری قوی، چگالی کم و مقاومت در برابر خوردگی است. تیتانیوم شبیه فولاد است و دارای نور خاکستری نقره ای است. استحکام کششی آلیاژ تیتانیوم ۱۸۰ کیلوگرم بر میلی متر مکعب است. تیتانیوم با چگالی کم (۴٫۵۱ گرم بر سانتی متر مکعب)، سختی بالا، نقطه ذوب بالا (۱۶۷۵ درجه سانتیگراد) مشخص می شود. تیتانیوم با خلوص بالا انعطاف پذیری خوبی دارد، اما در صورت وجود ناخالصی، شکننده و سخت می شود. تیتانیوم با کلر، اسید سولفوریک رقیق، اسید هیدروکلریک رقیق و اسید نیتریک در دمای اتاق واکنش نمی دهد، اما می تواند توسط اسید هیدروفلوئوریک، اسید فسفریک و قلیایی مذاب فرسایش یابد. تیتانیوم به راحتی در H2SO4 حل می شود و برجسته ترین عملکرد آن مقاومت در برابر خوردگی قوی در برابر آب دریا است.

تیتانیوم حدود ۰٫۴۲ درصد از وزن کل پوسته را تشکیل می دهد و با بیش از ۷۰ ماده معدنی حاوی تیتانیوم در رتبه هفتم جهان فلزات قرار دارد. در حال حاضر استفاده از تیتانیوم به سرعت توسعه یافته است و به طور گسترده ای در هواپیما، موشک، موشک، ماهواره، سفینه فضایی، کشتی جنگی، نظامی، صنایع سبک، صنایع شیمیایی، منسوجات، منسوجات و … در زمینه های پزشکی و پتروشیمی استفاده می شود. به عنوان مثال، در زمینه پزشکی: پودر تیتانیوم سوخت خوبی برای موشک است. مقاومت در برابر خوردگی تیتانیوم ۱۵ برابر قوی تر از فولاد ضد زنگ است و عمر مفید آن بیش از ۱۰ برابر بیشتر از فولاد ضد زنگ است. کاربرد تیتانیوم در عمل های جراحی نیز جذاب است. در حال حاضر، استئوسنتز جراحی از فولاد ضد زنگ ساخته می شود. استفاده از فولاد ضد زنگ یک نقطه ضعف دارد.

بیرون آوردن ورق فولادی ضد زنگ پس از بهبود استئوسنتز بسیار دردناک است. در غیر این صورت، فولاد ضد زنگ زنگ می زند و به بدن انسان آسیب می رساند. اگر استخوان مصنوعی ساخته شده از تیتانیوم جایگزین شود، فناوری علم و فناوری استخوان به طور کامل بهبود می یابد. در جایی که سر آسیب دیده است، با استفاده از ورق تیتانیوم و پیچ تیتانیوم، در عرض چند ماه، استخوان در سوراخ ها و پیچ ورق تیتانیوم بازسازی می شود. فیبرهای عضلانی جدید در ورقه تیتانیوم پیچیده خواهند شد. اسکلت تیتانیوم مانند یک استخوان واقعی است که با گوشت متصل است، حمایت و تقویت می کند. بنابراین، تیتانیوم به عنوان “فلز بیوفیلیک” ستایش می شود. در حال حاضر در مفصل زانو، مفصل شانه، مفصل دنده، جمجمه، دریچه فعال قلب، گیره تثبیت استخوان و غیره استفاده شده است. مواد تیتانیوم دارای مزایای نقطه ذوب بالا و مقاومت در برابر خوردگی هستند. ۱٫ چگالی کم و استحکام ویژه بالا ۲٫ مدول الاستیسیته کم ۳٫ هدایت حرارتی کم

چرا پمپ خلاء تیتانیوم را انتخاب کنید؟ مزیت پمپ خلاء تیتانیوم این است که پمپ خلاء تیتانیوم به دلیل ویژگی های مواد تیتانیوم انتخاب می شود. به عنوان مثال، خوردگی پمپ های خلاء را می توان به دو نوع خوردگی کلی و خوردگی موضعی تقسیم کرد. خوردگی کلی به طور یکنواخت در تمام سطوح تجهیزات رخ می دهد، در حالی که خوردگی موضعی فقط به صورت موضعی رخ می دهد. خوردگی نه تنها باعث زیان اقتصادی بنگاه ها می شود، بلکه ایمنی و محیط زیست را به خطر می اندازد و باعث افزایش تلفات منابع طبیعی می شود.

قیمت پمپ وکیوم جنس تیتانیوم | قیمت وکیوم پمپ جنس تیتانیوم | قیمت پمپ خلاء جنس تیتانیوم

فروش پمپ وکیوم جنس تیتانیوم | فروش وکیوم پمپ جنس تیتانیوم | فروش پمپ خلاء جنس تیتانیوم

تعمیر پمپ وکیوم جنس تیتانیوم | تعمیر وکیوم پمپ جنس تیتانیوم | تعمیر پمپ خلاء جنس تیتانیوم

کاربرد پمپ وکیوم جنس تیتانیوم | کاربرد وکیوم پمپ جنس تیتانیوم | کاربرد پمپ خلاء جنس تیتانیوم