پکیج وکیوم آبی

وکیوم آبی یک پمپ رینگ مایع یک پمپ جابجایی مثبت است که معمولا به عنوان یک پمپ خلاء استفاده می شود، اما همچنین می توانیم بعنوان یک کمپرسور گاز استفاده کنیم. عملکرد یک پمپ رینگ مایع شبیه به یک پمپ چرخشی است، با این تفاوت که لبه ها بخشی جدایی ناپذیر از روتور هستند و یک حلقه چرخش مایع را برای ایجاد محیطی فشرده سازی محکم می کنند. روتور تنها بخش متحرک است. پمپ های حلقه مایع معمولا توسط موتور القایی طراحی می شوند.

پمپ وکیوم آبی با استفاده از چرخش یک پروانه ی خروجی که به طور خارج از مرکز در داخل یک پوشش استوانه ای قرار دارد، مایع (معمولا آب) به داخل پمپ وارد شده و با نیروی گریز از مرکز یک حلقه استوانه ای متحرک را پوشش میدهد. این حلقه مایع یک فضای بسته بین لبه های پروانه ای ایجاد می کند که اتاق های فشرده سازی را تشکیل می دهند. بی ثباتی بین محور چرخش چرخ لنگر و محور هندسی پوشش منجر به تغییرات چرخه ای از حجم محصور شده توسط پره ها و حلقه می شود.

سیستم وکیوم آبی می تواند تک و یا چند مرحله ای باشد. به طور معمول یک پمپ چند مرحله ای تا دو مرحله فشرده سازی در یک محور وجود دارد. خلاء در پمپ های رینگ مایع توسط فشار بخار حلقه مایع محدود شده است. به دلیل خلاء تولید شده، فشار بخار از حلقه مایع، حجم ابخار آزاد شده از حلقه مایع افرایش میابد و به همین دلیل ظرفیت خلاء باقی مانده را کاهش می دهد. و سبب کارایی سیستم می شود.

کاربردهای پکیج وکیوم آبی

۱) صنایع کاغذ سازی-آبگیری از خمیر کاغذ

۲) نفت ، گاز ، پتروشیمی

۳) صنایع فولاد

۴) درام فیلتر ها

۵) صنایع غذایی و دارویی(پخت و تغلیظ)

۶) صنایع نساجی

۷) صنایع لاستیک و پلاستیک

۸) آجر و سفال

۹) انتقال مواد

۱۰) حمل و نقل

۱۱) نیروگاهها

۱۲) شیمیایی و دارویی

۱۳) ملاس و الکل سازی

۱۴) شیشه سازی

انواع پکیج های پمپ وکیوم

پکیج پمپ وکیوم ، پکیج وکیوم پمپ ، پکیج پمپ وکیوم آبی ، پکیج وکیوم پمپ آبی ، پکیج پمپ آبی ، پکیج وکیوم آبی ، پکیج پمپ وکیوم آب درگردش ، پکیج وکیوم پمپ آب در گردش ، پکیج پمپ آب در گردش ، پکیج وکیوم آب در گردش ، پکیج پمپ وکیوم رینگ مایع ، پکیج وکیوم پمپ رینگ مایع ، پکیج پمپ رینگ مایع ، پکیج وکیوم رینگ مایع ، پکیج پمپ وکیوم خلاء آبی ، پکیج وکیوم پمپ خلاء آبی ، پکیج پمپ خلاء آبی ، پکیج وکیوم خلاء آبی ، پکیج پمپ وکیوم رینگ آبی ، پکیج وکیوم پمپ رینگ آبی ، پکیج وکیوم رینگ آبی ، پکیج پمپ رینگ آبی ، پکیج پمپ وکیوم خلاء آب در گردش ، پکیج وکیوم پمپ خلاء آب در گردش ، پکیج پمپ خلاء آب در گردش ، پکیج وکیوم خلاء آب در گردش ، پکیج پمپ وکیوم خلاء ، پکیج وکیوم پمپ خلاء