شرکت ایتالیایی وکیوم ساز GEV

شرکت ایتالیایی وکیوم ساز GEV

GENERAL EUROPE VACUUM

۰۲۱۶۶۷۹۱۷۷۵

۰۲۱۶۶۷۹۱۷۷۶

، به عنوان یک شرکت دارای بیست سال تجربه کاری و بهره مند از یک گروه افراد ماهر و توانمند می باشد که در طول این سال ها با توان مهندسی، موفق به تولید و نصب نیروگاه های “عمومی” مناسب برای صنایع دارویی و شیمیایی شده است و در نتیجه با بهره گیری از تحقیقات انجام شده در طول این سال ها، در نهایت تصمیم به توسعه و ساخت پمپ های خلآ نموده است.
مهندسین شرکت GENERAL EUROPE VACUM قادر به ساخت و طراحی انواع طیف وسیعی ار پمپ های خلاً بدون روغن و روانکاری با ظرفیت های ۳ تا ۸۰۰ متر مکعب در ساعت می باشند، علاوه بر این مهندسین این شرکت قادر به تولید پمپ های خلاً در فرآیند های سفارشی می باشند.
به یمن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان نشان داده شده در محصولات این شرکت در طی سال های کاری، GENERAL EUROPE VACUM موفق به اخذ گواهینامه کیفیت: ISO 9001.2008 برای تایید محصولات آن در سراسر جهان شده است.
شرکت GENERAL EUROPE VACUM، آماده ارائه خدمات به مشتریان با اعتماد همراه با ارائه سریعترین خدمات پس از فروش و همچنین راه حل های خاص برای حل هرگونه مشکل فنی است، با در نظر گرفتن این اصل که قیمت ، یکی از نیازهای اصلی مشتریان محترم است.
کارکنان GENERAL EUROPE VACUM آماده ارائه خدماتی هستند که عمدتا مبتنی بر کیفیت هستند. لازم به ذکر است که همواره با توجه به نیازهای خاص شما در زمینه های فنی یا تجاری، که به طور مناسب توسط این شرکت در طی سالهای کاری خود که در زمینه خلاً فعال بوده است، سازمان یافته شده است. این امر حاصل سالها کسب تجربه و توانایی این شرکت است، چرا که وظیفه ما این است که، مواجه شدن با مشکل شما در کنار شما وهمراه با استراتژِی که به عنوان هدف نهایی،اولین راه حل نزدیک به پرسشهای سوالات شماست.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *